Na blog

Povinné čítanie pre realitných maklérov.

Či už podnikáte v akomkoľvek odbore, ak chcete napredovať, je potrebné sa vzdelávať.
Čo sa týka nášho realitného biznisu na Slovensku, máte rôzne možnosti ako získať nové informácie napr. školenia a kurzy, e-booky, knihy. Absolvoval som niekoľko špecializovaných školení, ale najviac som čerpal informácie z kníh zameraných na reality a obchod.
V nasledujúcich riadkoch Vám poviem, ktoré sú moje obľúbené, a ku ktorým sa rád vraciam:

  
Donald Trump – Umenie robiť dohodu
Jedna z mojich čitateľských prvotín z prostredia realitného biznisu. Zaujímavosti zo života realitného magnáta Donalda Trumpa, a jeho obchodov na začiatku jeho kariéry developera v New Yorku. Bola vydaná v českom jazyku.
 Donald Trump – Mysli vo veľkom v biznise a živote
Novšia kniha od Donalda Trumpa, zameraná na praktické skúsenosti z jeho obchodného a osobného života. Vyšla aj v slovenskom jazyku.
Garry Keller a spol. – The Millionare real estate agent
Táto kniha je v angličtine, od spoluzakladateľa realitnej spoločnosti Keller-Williams. Je to sprievodca cestou realitného makléra, s cieľom ukázať, ako sa môžete stať číslo 1 na trhu. Obsahuje komentáre amerických realitných kancelárii, ktorým sa tieto postupy osvedčili.
Garry Keller a spol. – Shift – How Top Real Estate Agents Tackle Tough Times
Výborná kniha pre nováčikov ale aj pre skúsených realitných maklérov. Prináša postupy ako robiť biznis na akomkoľvek trhu, či už je to trh kupujúceho alebo predávajúceho. Je opäť len v angličtine, ale ak máte možnosť oplatí sa prečítať.

Koľko stojí môj byt
Získajte bezplatné profesionálne ohodnotenie Vašej nehnuteľnosti

Chcem zdarma cenovú analýzu

B.S.B.A. Matej Kucharič

Pôsobím v realitnom biznise od roku 2006. Začínal som ako realitný agent, v súčasnosti vediem tím MAGNUM Real. Rád prinášam a zavádzam novinky do portfólia našich realitných služieb. Som fanúšik a rekreačný hráč beach-volejbalu.

Diskusia

Pridaj komentár

Podobné články autora

Ako Predávať Nehnuteľnosti v Lete: 5 Užitočných Tipov

Prečítať článok

Oplatí sa investovať do nehnuteľnosti v prímorských lokalitách?

Prečítať článok