Výber makléra

MAGNUM Real

Predaj nehnuteľností beriem osobne.

Kontaktujte ma

Objavovanie sveta nehnuteľností a byť aktívne jeho súčasťou ma baví

Fanúšik a rekreačný hráč beach-volejbalu

Rád prinášam a zavádzam novinky do portfólia našich realitných služieb

Pôsobím v realitnom biznise od roku 2006. Začínal som ako realitný agent, som spoluvlastníkom a spoluzakladateľom realitnej kancelárie MAGNUM Real.
Prezident ZRKS (Združenie Realitných Kancelárií Slovenska) od roku 2017 - 2021

Povedali o mne

 • Ďakujem za výbornú spoluprácu pri predaji rodinného domu, ktorý sa pánovi Kucharičovi podarilo predať na prvej obhliadke. Obdivuhodné... Stretol som sa s profesionálnym prístupom, s ochotou k individuálnym dohodám, kompletným servisom a v neposlednom rade so službou home staging, ktorá predávanej nehnuteľnosti dodala iný lesk a to všetko k mojej plnej spokojnosti. Na môj dom bola zložená rezervácia do 10 dní a ukončený predal bol za plnú sumu do 45 dní. ĎAKUJEM

  Gabriel Ch.

 • Realitnú kanceláriu Magnum Real odporúčam. Pán Kucharič nám pomohol predať dom v rekordnom čase - za 3 týždne a za skvelú cenu. Ďakujem

  Zdeno a Monika Š.

 • Realitná kancelária MAGNUM Real, konkrétne p. Matej Kucharič nám veľmi pomohol pri predaji našej nehnuteľnosti, čo nám ušetrilo čas a kopu komplikácií, ktoré bežne pri predaji nehnuteľností vyvstávajú. Pán Kucharič správne nastavil hodnotu nehnuteľnosti odzrkadľujúc naše predstavy, ale aj reálnu situáciu na trhu v danej lokalite a hladko nás previedol celým procesom bez stresov.

  V budúcnosti sa určite obrátime opäť na túto realitku, ktorá robí svoju prácu s vášňou.

  Rastislav K.

 • Asymetria informácií je stav, kedy jedna zo zmluvných strán ťaží z kvalitnejších informácií/ znalostí, ako má strana druhá, čím dochádza k nerovnováhe síl pri akejkoľvek transakcii. Táto situácia nastáva najmä na komplikovanom a komplexnom trhu, za aký považujem aj ten realitný.

  Aj na základe tejto skutočnosti som sa rozhodol pri hľadaní nehnuteľnosti využiť funkciu makléra kupujúceho. Výber realitnej kancelárie som uskutočnil na základe referencie z môjho blízkeho okolia.

  Rád by som zhrnul prínosy spolupráce so spoločnosťou Magnum Real v niekoľkých bodoch:
  - otvorená komunikácia
  - upozornenie na skryté nedostatky ponúk počas obhliadok
  - aktívne riešenie každého problému
  - zabezpečenie všetkých formálnych úkonov aj po odovzdaní bytu

  Touto cestou by som sa ešte raz rád poďakoval spoločnosti Magnum Real - predovšetkým pani Tkáčikovej a pánovi Kucharičovi za profesionálnu pomoc počas celého procesu kúpy nehnuteľnosti.

  Marek J.

 • Vážená spol. MAGNUM Real INVEST s.r.o.,

  aj keď s odstupom času z dôvodu pracovnej zaneprázdnenosti by som sa rád ešte raz poďakoval za Vaše služby ako Váš spokojný klient, predával som 2-izb.byt v BA V (09/2015) cez Vašu realitnú kanceláriu a našiel som si Vás na internete, kde ma oslovil, zaujal Váš firem. postoj, zmýšľanie a vyjadrenia v prezentácii pána majiteľa p. Kuchariča. V čom som sa aj osobne presvedčil, že prezentované je aj realitou. Čo dnes na trhu nehnuteľností, zvlášť na Slovensku je už žiaľ vzácnosťou, a preto Vám patrí veľká vďaka a z mojej strany len kladné odporúčania!

  Milan M.

 • S RK MAGNUM Real a p. Matejom Kucharičom spolupracujem už takmer 5 rokov. Prenajal mi dva byty a zrealizoval jeden predaj. So službami som veľmi spokojná. Ich práca nekončí prenájmom danej nehnuteľnosti, ale naďalej sa zaujímajú o priebeh prenájmu (napr. či sú platby za nájomné realizované včas, príprava ďalšej zmluvy v prípade predĺženia atď). Navyše majú vždy veľmi dobrý aktuálny prehľad o trhu s nehnuteľnosťami. Určite s nimi plánujem spolupracovať aj v budúcnosti.


  Lucia J.

 • V dnešnej dobe je pre bežného človeka veľmi náročné dobre predať alebo kúpiť nehnuteľnosť a pritom sa nepopáliť. Je veľa nástrah, ktoré klientom sťažujú situáciu a preto je veľmi dôležité nájsť si realitnú kanceláriu, ktorej plne dôverujete. Nehnuteľnosť predsa nekupujete každý deň! Vzhľadom na naše viacnásobné skúsenosti s veľmi profesionálnym prístupom a širokým spektrom ponúkaných služieb odporúčame práve MAGNUM Real. Čo sľúbia, to splnia! Najviac si v podnikaní cením otvorenú komunikáciu a tá rozhodne patrí medzi silné stránky tejto spoločnosti. Držíme palce do budúcna a prajeme stále viac spokojných klientov.

  Miro a Zuzka Š.

 • S p. Kucharičom mám dlhoročné skúsenosti. Sprostredkoval mi predaj bytu a prenájom 3 bytov. Oceňujem jeho profesionalitu, promptnosť, spoľahlivosť a serióznosť. Pri predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľnosti môžem realitnú kanceláriu MAGNUM Real odporučiť.

  MBA Tomáš K.

 • S pánom Kucharičom spolupracujem od roku 2008, keď mi pomáhal s prenájmom bytu.

  Odvtedy som ho oslovila nielen pri kúpe dvoch nehnuteľností a predaji bytu, ale aj ako poradcu pre mojich známych, ktorí potrebovali odborný názor pred kúpou nehnuteľnosti.

  Má profesionálny prístup a výborný prehľad o aktuálnej situácii na trhu.
  Oceňujem jeho odbornosť, pripravenosť, spoluprácu na vysokej komunikačnej úrovni, presnosť pri dohodnutom termíne a zodpovednosť.

  Alexandra S.

 • Chcem Vám poďakovať za perfektne zvládnutý predaj mojej nehnuteľnosti, 1i byt, Trnávka. Určite si zaslúžite pochvalu a budem Vašu spoločnosť s profesionálnym servisom odporúčať všetkým svojim známym. Ešte raz vďaka. Pozdravujem celý team.

  Viktor B.

 • Z pozítívnej skúsenosti s pánom Kucharičom pri pomoci s kúpou nášho domova ako aj pri sprostredkovaní prenájmu môjho bytu, som jeho a kanceláriu MAGNUM real už odporučil viacerým známym. Dostali sme vždy dobrú radu nielen ohľadom ceny, ale aj potenciálu nehnuteľnosti, či právnych predpisov.


  Ing. Viktor B.

 • Už roky spolupracujeme. Vždy našli rýchlo klienta pre našu nehnuteľnosť.

  Martin V.

 • Patrím k náročnejším ľuďom. Kladiem si ako na seba, tak aj na ľudí, s ktorými spolupracujem, vyššie nároky. Bolo šťastím, že som natrafil na realitnú kanceláriu Magnum Real Invest, s.r.o., kde mi moje nároky do bodky s prehľadom splnili. Pán Kucharič a pán Hrubý do spolupráce vniesli vysokú dávku profesionality zastrešenú vlastným nasadením, častokrát i nad rámec pracovnej doby, či náplne práce, čo je dnes vzácne a vážim si to.

  V mene celej rodiny im touto cestou ďakujem za predaj dvoch nehnuteľností, pri ktorom boli všetky dotknuté strany (nebolo ich málo) rovnako spokojné. Prajem celému tímu všetko dobré a odporúčam ďalej...


  PhDr. Bc. Michal B.

 • Realitnú kanceláriu Magnum Real Invest, s.r.o a pána Mateja Kuchariča sme oslovili pri predaji nášho bytu a boli sme nadmieru spokojní. Spoľahlivosť, serióznosť, profesionalita, ochota pomôcť a poradiť, nás len utvrdili v tom, že sme sa rozhodli správne pri výbere realitnej kancelárie pri predaji našej nehnuteľnosti. Realitnú kanceláriu a pána Kuchariča určite odporúčame.

  Lenka S. s manželom

Články z môjho blogu

Oplatí sa investovať do nehnuteľnosti v prímorských lokalitách?

Prečítať článok

Ako nájsť najlepšieho realitného makléra v Bratislave: Kľúčové faktory pri výbere profesionála

Prečítať článok

3 tipy ako zvýšiť hodnotu vašej nehnuteľnosti

Prečítať článok

Kontaktujte ma

Moje telefónne číslo: 0910 360 035

Môj e-mail: matej@magnumreal.sk