Výber makléra

MAGNUM Real

Predaj nehnuteľností beriem osobne.

Kontaktujte ma

13 rokov pre mňa reality nie sú práca, ale životný štýl

Som mama a podnikateľka, rozumiem potrebám každého klienta

Viesť a zdokonaľovať MAGNUM Real mi robí radosť

V biznise človek musí byť organizovaný, rýchly, so zmyslom pre detail. Presne taká som.

Povedali o mne

 • Týmto by som chcela poďakovať realitnej kancelárii MAGNUM Real, konkrétne najmä Tatiane Kucharičovej za všetky služby, týkajúce sa predaju bytu a zároveň kúpy rodinného domu. Už pred 10 rokmi som bola s touto RK veľmi spokojná a preto som MAGNUM Real oslovila opäť. Vedela som, že sa môžem plne na ich služby spoľahnúť. Oceňujem hlavne ich odbornosť a profesionalitu, časovú flexibilitu a trpezlivosť pri odpovedaní na všetky moje otázky. Určite túto RK odporúčam každému, kto plánuje či už predaj, kúpu alebo prenájom nehnuteľnosti.

  Iveta N.

 • Prenajatie nášho bytu netrvalo realitnej kancelárii Magnumreal ani týždeň! Ak ešte niekedy budeme potrebovať realitné služby, obrátime sa znovu na pani Kucharičovú. Perfektne sa v realitách orientuje a robí to rýchlo. Toto je už naša druhá pozitívna skúsenosť s jej službami. Ďakujeme.

  Eva D.

 • Cez Magnumreal v spolupraci s pani Tatianou Kucharičovou som zakupila byt v Bratislave a neskor tento aj uspesne predala. Komunikacia bola obojstranna aj podpora co sa tykalo potrebnych dokumentov, katastra, predavajucich i kupujucich. Pri dalsej kupe ci predaji nehnutelnosti by som urcite oslovila Magnumreal aj vzhladom na ich dlhorocne skusenosti a prehlad na trhu s nehnutelnostami a flexibilitu.

  Katarína V.

 • Velmi spokojna s komunikaciou a profesionalnym pristupom a riesenim veci. Odporucam a urcite oslovim p.Kucharovicovu aj v buducnosti.

  Zora T.

 • So službami MAGNUM Real som veľmi spokojný. Naozaj zariadili okolo prenájmu bytu úplne všetko, nemusel som sa o nič starať. Profesionálny servis tak pri hľadaní nájomcu, napr. veľmi vkusný HomeStaging, ako aj pri podpise zmluvy a neskorších podporných činnostiach. Určite odporúčam.”

  Ing. Peter V.

 • Pani Kucharičová je výborná realitná maklérka a osoba, ktorá je vďaka profesionálnemu prístupu, flexibilite a ochote prispôsobiť sa požiadavkám zákazníkov vždy úspešná! Po dlhoročných skúsenostiach ju každému, kto chce rýchlo a jednoducho prenajať alebo predať nehnuteľnosť vrelo odporúčam :)

  Ing. Naďa B.

 • Na základe predchádzajúcich skúseností s realitnou kanceláriou MAGNUM Real som sa obrátila na túto realitnú kanceláriu so žiadosťou predať byt po rodičoch. Náročné obdobie, keď prídete o rodičov a neviete, ako postupovať pred a po dedičskom konaní, mi pomohla prekonať svojimi radami p.Kucharičová. Fáza predaja rodičovského bytu spojená s administratívou sa uskutočnila len s mojou nevyhnutnou účasťou, za čo som p.Kucharičovej vďačná. Predaj bytu prebehol profesionálne, potrebné zmluvy pripravené právnym oddelením boli korektné v záujme oboch strán kupujúci-predávajúci. Ďakujem a realitnú kanceláriu MAGNUM Real odporúčam.

  Tatiana B.

 • Pozitívny a rýchly prístup k zákazníkovi. Flexibilná, ochotná vždy pomôcť a poradiť. Určite rád odporučím známym, ktorí by chceli zodpovedného realitného agenta/odborníka pre kúpu/predaj nehnuteľnosti.

  Tomáš M.

 • Spoločnosť MAGNUM Real sa prezentovala vždy maximálne profesionálnym prístupom s prioritou spokojnosti zákazníka na prvom mieste. Oceňujem hlavne ústretovosť a flexibilitu, s ktorou som sa v MAGNUM Real stretol.

  Ing. Milan C.

 • Vďaka p. Kucharičovej a MAGNUMu som byt kúpila aj predala. Musím vyzdvihnúť najmä jej osobný prístup a nasadenie v rámci obchodu. Môžem len odporúčať.

  Mgr. Ivana T.

 • Nebyť pani Kucharičovej, byt by som asi nikdy nepredala. Veľmi profesionálny prístup, perfektná znalosť realitného trhu a rôznych možností, ako potenciálnych kupcov zaujať, výborné vyjednávacie schopnosti , zmysel dotiahnuť veci dokonca, komplexný servis a poradenstvo. So spoluprácou som bola mimoriadne spokojná a môžem len odporučiť.

  Mgr. Anna L.

 • Veľmi profesionálny prístup, flexibilita a ústretovosť, na základe ktorých som p. Kucharičovú doporučila viacerým svojim priateľom a známym.
  So službami som bola mimoriadne spokojná, v prípade potreby by som sa bez váhania vrátila k spolupráci.

  Ing. Danka D.

Články z môjho blogu

Ako si vybrať investičnú nehnuteľnosť na prenájom v Bratislave

Prečítať článok

Aké je to byť realitný maklér

Prečítať článok

Deň D, preberanie nehnuteľnosti

Prečítať článok

Kontaktujte ma

Moje telefónne číslo: 0903 959 111

Môj e-mail: tatiana@magnumreal.sk