Na blog

Stretneme sa o 10 minút pri zámku, pri Zoo alebo radšej na kúpalisku? Ale na ktorom, keď sú tu dve? Alebo na golfovom ihrisku? Chcete stáť pred týmito príjemnými dilemami?  Jeden by si myslel, že na Slovensku to možné ani nie je, ale my máme v ponuke lokalitu, ktorá vám to dopraje. Táto kombinácia výnimočného nadštandardného bývania  na unikátnom mieste vás určite dostane.

Bývanie v malebnom malom mestečku, ale v dosahu veľkého mesta so všetkou infraštruktúrou. V tesnej blízkosti prírody a zároveň 10 minút od 50 tisícového mesta. Do 10 minút sa peši dostanete na kúpalisko, do kúpeľov, zámku aj do  zoo. Len 15 minút autom od golfového ihriska. Jednoducho unikátne bývanie, ktoré neustále získava na svojej cene. To vám dokážu ponúknuť len Bojnice.

Mesto Bojnice je slovenský klenot. Lokalita s výhodami, ktoré žiadna iná nevie poskytnúť. V mestečku sa nachádza najstaršia a podľa nás aj najkrajšia ZOO na Slovensku, jedny z najstarších kúpeľov na Slovensku, pôvabné kúpalisko a samozrejme ikonický a najpopulárnejší slovenský zámok. V meste nájdete kompletnú občianska vybavenosť a množstvo reštauračných zariadení. V Bojniciach sa tiež nachádza regionálna nemocnica s poliklinikou.

Ale nielen samotná lokalita Bojníc a Prievidze ponúka veľké množstvo atraktívnych možností trávenia voľného času. Veľmi zaujímavá je aj poloha regiónu, z ktorého keď sa vyberiete ktorýmkoľvek smerom, narazíte na niečo zaujímavé. Táto vlastnosť robí z nami ponúkanej nehnuteľnosti aj ideálny víkendový dom. Neveríte? Z Bojníc ste do hodiny vo všetkých slovenských Tepliciach, Rajeckých, Trenčianskych aj Turčianskych. V zime ste do hodiny na Skalke, Krahuliach, Fačkove, Čičmanoch alebo vo Valči. Za niečo vyše hodinku môžete byť v Banskej Bystrici, Žiline, ale aj Nitre.

Čo viac si priať. Snáď len to, aby aj samotná nehnuteľnosť spĺňala tie najvyššie požiadavky. A to táto spĺňa do bodky.  Nehnuteľnosť spája bývanie v bytovom dome s pozitívami bývania v dome. Bytové kondomínium sa skladá len z troch bytov, čo vám zaručí takmer dokonalé súkromie. Veľká terasa a veľkoryso riešený spoločný zelený dvor vám zabezpečí pohodlie skoro ako v rodinnom dome. Areál projektu je uzatvorený len pre obyvateľov kondomínia, s menším parkom a detským ihriskom. Prístup do bytu je úplne bezbariérový.

Veľkorysosť projektu najlepšie dokumentujú čísla – podlahová plocha bytu je 110 m2, terasa má rozlohu 80 m2, balkón 9 m2 a aby sme nezabudli na pivnicu s 3 m2 . Vaše automobily môžete pohodlne zaparkovať vo veľkorysej dvojgaráži. Samotný 4-izbový byt  je zariadený vo vysokom nadštandarde. Je kompletne zariadený a vybavený, výhradne kvalitnými značkovými elektrospotrebičmi, sanitou a designovým nábytkom zhotoveným na mieru. Použité sú materiály spĺňajúce len tie najvyššie estetické kritériá. Byt je veľmi dobre dispozične riešený, umožňujúci trvalé pohodlné užívanie aj viacdetnej rodine. V byte sú veľmi prakticky riešené aj úložné a skladovacie priestory, ako napríklad dva separátne šatníky alebo na mieru riešená kuchynská linka s množstvom odkladacích priestorov. Pohodlné užívanie spríjemňuje samostatná kúpeľňa a dve samostatné WC.

Čerešničkou na torte je výhľad z tejto nehnuteľnosti. Či už hľadáte investičnú príležitosť alebo príjemné bývanie v regióne Hornej Nitry, myslíme si, že ste našli to pravé.  S ohľadom na množstvo aktivít dostupných v blízkom okolí je podľa nás táto nehnuteľnosť obzvlášť vhodná aj ako víkendové sídlo.

1 2 3 4 5 10 14

Koľko stojí môj byt
Získajte bezplatné profesionálne ohodnotenie Vašej nehnuteľnosti

Chcem zdarma cenovú analýzu

B.S.B.A. Matej Kucharič

Pôsobím v realitnom biznise od roku 2006. Začínal som ako realitný agent, v súčasnosti vediem tím MAGNUM Real. Rád prinášam a zavádzam novinky do portfólia našich realitných služieb. Som fanúšik a rekreačný hráč beach-volejbalu.

Diskusia

Pridaj komentár

Podobné články autora

Oplatí sa investovať do nehnuteľnosti v prímorských lokalitách?

Prečítať článok

Ako nájsť najlepšieho realitného makléra v Bratislave: Kľúčové faktory pri výbere profesionála

Prečítať článok