Na blog

Majte profesionálny inzerát, zvýšte svoje šance na predaj

6 tipov na vytvorenie atraktívneho inzerátu na predaj alebo prenájom nehnuteľnosti.
1. Prvé čo si potencionálny kupujúci všimne pri hľadaní nového bývania je nadpis a prvá fotka. Preto je dôležité aby ste tieto 2 časti inzerátu mali čo najlepšie. Urobiť dobrý prvý dojem viete iba raz. Snažte sa vyzdvihnúť pozitívnu vlastnosť predávaného bytu, druh nehnuteľnosti, lokalitu s upresním na ulicu (kvôli vyhľadávačom napr. www.google.sk a pod.)
2. Inzerát začnite s vyzdvihnutím najdôležitejších vlastností nehnuteľnosti. Pretože chcete návštevníka Vášho inzerátu zaujať. Máte na to len chvíľu, ak ho dostatočne nezaujmete, preklikne sa hneď na iné ponuky.
3. Pridajte do inzerátu fotografie všetkých častí nehnuteľnosti, pôdorys, uveďte orientáciu na svetové strany.
4. Pri uvádzaní faktov o byte nezabudnite spomenúť, či má predávaný byt balkón alebo loggiu. Dôležitá je tiež informácia o tom, či je v bytovom dome výťah. Balkón, loggia a výťah sú dôležitými prvkami pri rozhodovaní pri kúpe nehnuteľnosti.
5. Nezabudnite na popis lokality a vybavenosti okolia. A tiež, aké sú náklady na bývanie. Pretože dnes väčšina kupujúcich financuje bývanie cez hyptekárny úver, a tým pádom chcú vedieť s akými celkovými nákladmi treba počítať.

 

6. Na záver pripojte Vaše meno a telefonický kontakt.

Hl. obrázok zdroj: buzzbuzzhome.com

Koľko stojí môj byt
Získajte bezplatné profesionálne ohodnotenie Vašej nehnuteľnosti

Chcem zdarma cenovú analýzu

B.S.B.A. Matej Kucharič

Pôsobím v realitnom biznise od roku 2006. Začínal som ako realitný agent, v súčasnosti vediem tím MAGNUM Real. Rád prinášam a zavádzam novinky do portfólia našich realitných služieb. Som fanúšik a rekreačný hráč beach-volejbalu.

Diskusia

Pridaj komentár

Podobné články autora

Ako Predávať Nehnuteľnosti v Lete: 5 Užitočných Tipov

Prečítať článok

Oplatí sa investovať do nehnuteľnosti v prímorských lokalitách?

Prečítať článok