Na blog

Doprajte svojej nehnuteľnosti trochu tepla

O tom, ako z priemerného bývania urobiť útulné a teplé hniezdočko, by sa dala napísať kniha. A keď si človek upravuje vlastný domov, má chuť tomu venovať aj dostatok času a financií. Ale keď chceme upraviť nehnuteľnosť kvôli tomu, aby sa nám lepšie a rýchlejšie predala, je to presne naopak. Keďže teraz nám ani ročné obdobie nepodá pomocnú ruku – dni sa skracujú a sychravé počasie prevažuje nad tým slnečným – musíme sa o to viac snažiť, aby nehnuteľnosť na fotkách dýchala teplom a zaujala na prvý pohľad.

Preto keď na jeseň predávate byt a pripravujete si jeho fotoprezentáciu do inzerátu, mali by ste myslieť na nasledovné veci:

  1. Foťte jednotlivé miestnosti za denného svetla, ideálne za slnečného počasia, aby izby na fotkách nepôsobili ako temná kobka.
  2. Dajte v obývacej izbe na okná záclony a závesy, na pohovku vankúše, pod konferenčný stolík malý koberec, aby izba pôsobila teplo a útulne.
  3. Dekorujte nehnuteľnosť teplými farbami, práve teraz je ideálny čas na oranžové tekvičky, zelené vetvičky, šípkové ikebany,… Nezabudnite pridať pár živých kvetov, tie dokážu zázraky.
  4. A keďže v tomto chladnom počasí nosíme objemnejšie veci – vetrovky, kabáty, čiapky, teplé topánky, pri ich voľnom uložení v predsieni bude pôsobiť táto miestnosť malá a chaotická. Preto všetky veci počas fotenia odložte a nechajte na vešiaku 1 kabát, dáždnik a pod nimi jedny topánky.

Na prvý pohľad jednoduché veci, ale keď sa už do toho má človek pustiť, vždy sa ukáže nejaká prekážka. Našťastie, home stager tieto prekážky nevidí. Jeho jedinou úlohou je upraviť vašu nehnuteľnosť tak, aby vyvolala ten najlepší dojem.

Prídeme k vám veľkým autom, s veľkými škatuľami, v ktorých nájdete všetko. Vankúše, záclony, koberce, kvetiny, sezónne dekorácie, dokonca aj fľašu vína a poháre, aby bol výsledok na fotke dokonalý. Každú miestnosť upravíme, naaranžujeme a nakoniec odfotíme. Ak počasie nepraje, fotografie sa v počítači presvetlia, aby nehnuteľnosť vyzerala lákavo. A čo je pre vás ako predávajúceho najdôležitejšie, ako si veci privezieme, tak ich aj odvezieme a vám zostane lepšie a rýchlejšie predajná nehnuteľnosť. Vyskúšajte to, budete nadšení rovnako ako boli mnohí naši klienti. Ak stále váhate, pozrite si našu fotogralériu home stagingu, čoskoro v nej môže zažiariť aj vaša nehnuteľnosť.

Koľko stojí môj byt
Získajte bezplatné profesionálne ohodnotenie Vašej nehnuteľnosti

Chcem zdarma cenovú analýzu

B.S.B.A. Tatiana Kucharičová

Už 13 rokov pre mňa reality nie sú práca, ale životný štýl. Viesť a zdokonaľovať MAGNUM Real mi robí radosť. Som mama a podnikateľka, práve preto rozumiem potrebám každého klienta.

Diskusia

Pridaj komentár

Podobné články autora

Ako si vybrať investičnú nehnuteľnosť na prenájom v Bratislave

Prečítať článok

Aké je to byť realitný maklér

Prečítať článok