Na blog

Deň otvorených dverí v MAGNUM Real. Premiéra sa vydarila.

18.02.2016 bol pre našu realitnú kanceláriu špeciálnym dňom. Prvýkrát sme pripravili Deň otvorených dverí.  Otvorili sme sa všetkým, ktorí  chceli využiť šancu nazrieť do našich priestorov a dozvedieť sa viac o nás, našej práci a o službe home staging, poskytovanej našou partnerskou agentúrou Priprav svoj byt.

Stretnutie začalo prezentáciou Mateja Kuchariča, ktorý v krátkosti predstavil MAGNUM Real. Zameral sa hlavne na odlišnosti v našom systéme práce, jej výsledky a na budúcnosť. Väčší priestor venoval hlavne oblastiam kľúčovým pre rok 2016 a to novému produktu Agent kupujúceho a spolupráca s maklérmi z iných realitných kancelárií.

Potom nasledoval minimálne obrazovo najzaujímavejší bod programu – predstavenie spoločnosti Priprav svoj byt a služieb home stagingu. Martina Šnejdárková, tvár PSB a osoba najviac povolaná, predstavila home staging ako službu, ktorá umožňuje a pomáha majiteľom nehnuteľností a realitným kanceláriám lepšie a rýchlejšie zrealizovať predaj. Tiež priblížila možné varianty tejto služby. Vďaka množstvu obrazových ukážok zrealizovaných home stagingových úprav nehnuteľností , vrátane pozitívneho vplyvu na cenu resp. rýchlosť predaja a prenájmu nehnuteľnosti, si mohli návštevníci urobiť lepší prehľad o zmysle a možnostiach home stagingu.

Aj keď toto stretnutie netrvalo dlho, dúfame, že sa všetci návštevníci cítili tak príjemne ako my. Veríme, že aj toto stretnutie pomôže nadviazať osobnejšie vzťahy a uľahčiť komunikáciu medzi realitnými profesionálmi. Tiež dúfame, že kolegov zaujala ponuka home stagingu našej overenej HS agentúry Priprav svoj byt a rozhodnú sa ju minimálne vyskúšať.

Chceli by sme sa poďakovať všetkým účastníkom za ich čas a podnety do diskusií a už teraz sa tešíme na ďalší deň otvorených dverí. Ak ste mali aj vy záujem pridať sa k nám, ale nemali ste práve včera čas alebo ste sa neskoro dozvedeli o tejto možnosti, radi vás privítame aj individuálne. Ozvite sa nám, sme otvorení novým kontaktom.

Koľko stojí môj byt
Získajte bezplatné profesionálne ohodnotenie Vašej nehnuteľnosti

Chcem zdarma cenovú analýzu

B.S.B.A. Matej Kucharič

Pôsobím v realitnom biznise od roku 2006. Začínal som ako realitný agent, v súčasnosti vediem tím MAGNUM Real. Rád prinášam a zavádzam novinky do portfólia našich realitných služieb. Som fanúšik a rekreačný hráč beach-volejbalu.

Diskusia

Pridaj komentár

Podobné články autora

Ako Predávať Nehnuteľnosti v Lete: 5 Užitočných Tipov

Prečítať článok

Oplatí sa investovať do nehnuteľnosti v prímorských lokalitách?

Prečítať článok