Na blog

7 predsavzatí realitného makléra na rok 2015.

Takmer každý začína nový rok predsavzatiami, ktoré by chcel splniť. V realitnom biznise to nie je inak. Je fajn, ak si realitný maklér zadefinuje  nové plány a ciele. Ešte dôležitejšie je ich naplniť. Prečítajte si mojich 7 plánov na rok 2015.

1.    Začnite jednoduchou úlohou, aktualizujte alebo zmeňte si svoje marketingové materiály čo najskôr. To znamená, web stránky, logo, profilové fotky, cover fotky na sociálnych sieťach, podpisy v mailoch, inzertné kanále.
2.    Nastavte si nový marketingový plán, porovnajte si, čo Vám minulý rok fungovalo a čo nie. Investujte aspoň o 10 % viac do toho, čo malo pre Vás pozitívny efekt.
3.    Pravidelne sa vzdelávajte na seminároch, online školeniach, samo štúdium.
4.    Naučiť sa hovoriť „nie“ neexkluzívnym spoluprácam. Toto je náročnejšia úloha, o výhradných predajoch a prenájmoch sa už veľa povedalo, aj sa veľa hovorí.  Som zástancom názoru, že exkluzívna spolupráca medzi majiteľom nehnuteľnosti a realitným maklérom je výhodná pre obe zúčastnené strany.
5.    Začnite si písať svoj vlastný blog o realitách, o tom čo Vás baví, v čom ste expert.
6.    Práca realitného makléra vie byť veľmi časovo náročná a vyčerpávajúca, naplánujte si dovolenky vopred. Pomôže Vám to načerpať energiu počas roka.
7.    Nepracovať viac ako X hodín týždenne. Tento záväzok súvisí s predchádzajúcim.

Aké boli Vaše predsavzatia ?

zdroj hl. obrázok: vicimediainc.com

Koľko stojí môj byt
Získajte bezplatné profesionálne ohodnotenie Vašej nehnuteľnosti

Chcem zdarma cenovú analýzu

B.S.B.A. Matej Kucharič

Pôsobím v realitnom biznise od roku 2006. Začínal som ako realitný agent, v súčasnosti vediem tím MAGNUM Real. Rád prinášam a zavádzam novinky do portfólia našich realitných služieb. Som fanúšik a rekreačný hráč beach-volejbalu.

Diskusia

Pridaj komentár

Podobné články autora

Oplatí sa investovať do nehnuteľnosti v prímorských lokalitách?

Prečítať článok

Ako nájsť najlepšieho realitného makléra v Bratislave: Kľúčové faktory pri výbere profesionála

Prečítať článok