Na blog

MAGNUM Real v časopise Evita

Realitnú kanceláriu MAGNUM Real sme spolu s Matejom založili pred desiatimi rokmi ešte ako bezdetný pár. Jeho rozvoju sme vtedy mohli venovať všetok svoj čas. Ten v kancelárii, aj ten doma pri nedeľnom obede, ak to bolo práve nevyhnutné. Po pár rokoch,  keď som otehotnela, som síce nemohla všetko nechať tak a venovať sa len sebe a novému životu v mojom brušku, ale spoločne s manželom a s kolegami z MAGNUMu sme tých 9 mesiacov zvládli na výbornú. Síce som si mohla ísť cez obed domov zdriemnuť na hodinku a prekonať tak náročnejšie týždne, ale inak som fungovala úplne normálne. A keď sa naša malá Tea narodila, život a biznis išli ďalej, len sa Tea stala ich prirodzenou súčasťou. Každý deň som si zorganizovala tak, aby bola spokojným a šťastným bábätkom a naša firma naďalej prosperovala.

O tom, ako naša firma začínala, ako som sa aj vďaka dieťaťu naučila robiť kompromisy a ako sa to celé dalo zvládnuť, si môžete prečítať v májovom čísle magazínu Evita.

pics00228-000pics00229-000

Koľko stojí môj byt
Získajte bezplatné profesionálne ohodnotenie Vašej nehnuteľnosti

Chcem zdarma cenovú analýzu

B.S.B.A. Tatiana Kucharičová

Už 13 rokov pre mňa reality nie sú práca, ale životný štýl. Viesť a zdokonaľovať MAGNUM Real mi robí radosť. Som mama a podnikateľka, práve preto rozumiem potrebám každého klienta.

Diskusia

Pridaj komentár

Podobné články autora

Ako si vybrať investičnú nehnuteľnosť na prenájom v Bratislave

Prečítať článok

Aké je to byť realitný maklér

Prečítať článok