Na blog

Ako získať podpis od Donalda Trumpa s osobným venovaním

trump

 

V decembri 2009 sme sa rozhodli, že pôjdeme do New York City. Pozrieť ten ich legendárny vianočný stromček. Ten sme jednoducho museli vidieť. A čo ešte sme ako správni realiťáci museli vidieť a navštíviť? Predsa Trump Tower.

Donald Trump bol a je pre nás veľkou inšpiráciou. Máme niekoľkokrát prečítané všetky jeho knihy. Ale to už predbieham.

Takže hneď prvý deň, keď sme ako tak dospali jet lag , smer bol jasný -5th Avenue a Trump Tower. Išli sme k nej pešo po 5th Avenue a hneď, ako sme ju v diaľke zbadali, začali sme fotografovať. Kým sme k nej prišli, mali sme asi 50 fotiek. Bola krásna, vianočne – gýčovo vyzdobená, žiariaca, ale pristalo jej to. Vo vnútri biele a červené vianočné ruže, veľa ich bolo. Naozaj veľa. A vodopád. A ten vianočný stromček… krása. Ozajstný americký gýč. Duch Vianoc.

A potom malý obchodík – Trump store. Všetko bolo Trump – tričká, vianočné gule, čokolády, knihy… Ako vášniví čitatelia Trumpových kníh padla nám do oka jedna, ktorú sme nemali – The Best Real Estate Advice I Ever Received. Ok, kupujeme.A vtom to prišlo, ani neviem ako, spýtala som sa predavačky, či je pán Trump v budove. Odpovedala „Áno, je“. „A vie nám do knihy napísať venovanie?“ Až keď som požiadavku vyslovila, sama som bola v úžase, kde sa tá odvaha vo mne vzala. A predavačka: „OK, napíšte mi Vaše mená, zajtra by som za pánom Trumpom išla. Uvidím, čo sa dá s tým spraviť. Ak bude mať dobrú náladu, podpíše Vám ju.“

To je všetko? Také jednoduché? Tak počkáme. Dala nám telefónne číslo, aby sme na druhý deň zavolali. Tak sme teda zavolali. Odpoveď: „Bohužiaľ, pán Trump nemá čas, zavolajte zajtra.“ „Zajtra“ sme zas volali. A nič. V ďalšom telefonáte sme už spomenuli, že o 3 dni odlietame domov.

07.12.2009 telefonát: „Mám knihu, je podpísaná!“ Trump Tower – Trump store – my a kniha. Neverila som vlastným očiam. Zlatým perom naše mená a obligátne „THINK BIG.“

Sen splnený nad očakávania, presne v znení „THINK BIG“ – mysli vo veľkom.

Samozrejme, podpis je dnes zarámovaný a visí nám na stene v našej kancelárii.

Foto, Donald J. Trump : online.wsj.com

Koľko stojí môj byt
Získajte bezplatné profesionálne ohodnotenie Vašej nehnuteľnosti

Chcem zdarma cenovú analýzu

B.S.B.A. Tatiana Kucharičová

Už 13 rokov pre mňa reality nie sú práca, ale životný štýl. Viesť a zdokonaľovať MAGNUM Real mi robí radosť. Som mama a podnikateľka, práve preto rozumiem potrebám každého klienta.

Diskusia

Pridaj komentár

Podobné články autora

Ako si vybrať investičnú nehnuteľnosť na prenájom v Bratislave

Prečítať článok

Aké je to byť realitný maklér

Prečítať článok