Na blog

Aby aj luxusný byt dýchal životom

Poznáte to určite aj vy. Pri predstavách o tom, aké je to bývať v luxusnom byte, má človek pocit, že v takom dokonalom priestore sa nemôže žiť príjemne a pohodlne. Všetko je čisté, lesklé, biele, chladné, bez náznaku života, ale s prebytkom sterility. A keď sa takýto dokonalý byt dostane na trh nehnuteľností, môže sa stať, že si bude ťažko hľadať nového pána, ktorý by mu vdýchol naozajstný život. Dostal sa však do našich rúk a my vám ukážeme, čo všetko môže vyťažiť z home stagingu aj luxusný byt na exkluzívnej adrese.

Prvým naším krokom bolo presné definovanie si potenciálneho kupujúceho. Jednoizbový byt v obytnom komplexe Eurovea na nábreží Dunaja určite nebude v hľadáčiku rodiny s deťmi. O takýto byt sa najpravdepodobnejšie bude zaujímať single muž alebo žena, prípadne pár, ktorý vie oceniť moderný dizajn, nábrežie, ktoré vďaka komplexu Eurovea príjemne ožilo, divadlo, filharmóniu, hrad a historické centrum na dosah ruky, či ľahkú dostupnosť na diaľničný obchvat. Bude to kupujúci, ktorý je ochotný za kvalitu zaplatiť bez zbytočných kompromisov. Preto sme museli našu home stagingovú výbavu doplniť o niekoľko luxusnejších kúskov, ktoré môžu reprezentovať človeka s takýmto zmýšľaním a životným štýlom.

Do rúk sa nám dostal čiastočne zariadený byt, ktorý však nemal na stenách žiadne obrazy, chýbali tu kvety, pôsobil veľmi chladno a hlavne neosobne. Ale pozrite sa na to, čo s takýmto priestorom dokázalo urobiť zopár doplnkov. Najskôr sme mu museli dodať trochu tepla – koberec pod konferenčný stolík, kontrastné vankúše na sedačku, či biely pléd na taburetku. S fľašou dezertného vína, dvomi pohármi a topánkami Louboutin tento byt hneď vyvoláva dojem, že odtiaľto pred chvíľou odišla dvojica, ktorá si vie vychutnať všetky možnosti, ktoré jej život ponúka. Okrem iných dekorácií sme do bytu priniesli aj veľkú živú rastlinu, ktorá oživila a v neposlednom rade vyplnila dosť prázdny priestor. Na kuchynskú linku sme umiestnili misu s ovocím a strieborné doplnky, na konferenčný stôl sviečky, na stenu nad pohovkou modernú, ale nevtieravú dekoráciu. Vstupný priestor sme ozvláštnili dekoráciami v duchu tohto mesiaca – kompozíciou z tekvíc a halloweenskym vencom na vstupné dvere. A hneď má človek pri prezeraní výsledných fotiek pocit, že prišiel na návštevu k niekomu, kto žije v príjemnom a útulnom byte a zatúži tiež po niečom podobnom. Veď posúďte sami, či tento luxusný byt začal po našich úpravách naozaj dýchať luxusom a životom.

Hl. obrázok zdroj: archív MAGNUM Real

Koľko stojí môj byt
Získajte bezplatné profesionálne ohodnotenie Vašej nehnuteľnosti

Chcem zdarma cenovú analýzu

B.S.B.A. Tatiana Kucharičová

Už 13 rokov pre mňa reality nie sú práca, ale životný štýl. Viesť a zdokonaľovať MAGNUM Real mi robí radosť. Som mama a podnikateľka, práve preto rozumiem potrebám každého klienta.

Diskusia

Pridaj komentár

Podobné články autora

Ako si vybrať investičnú nehnuteľnosť na prenájom v Bratislave

Prečítať článok

Aké je to byť realitný maklér

Prečítať článok