Na blog

7 tipov ako zlepšiť Váš realitný biznis za 20 minút

Či ste maklér nováčik alebo už dlhšie obchodujete s realitami, je dôležité, aby ste si našli čas na budovanie svojho podnikania. V nasledujúcich riadkoch si môžete prečítať môj zoznam úloh, ktoré Vám môžu pomôcť k Vášmu rozvoju. Každá z úloh nezaberie dlhšie ako 20 minút. Niektoré tipy sú jednorazové, ďalšie môžete používať každodenne.
1. Založte si profil na sociálnej sieti pre profesionálov LinkedIn. Na tejto platforme máte možnosť získavať a rozširovať biznis kontakty. Ako príklad uvediem môj profil: sk.linkedin.com/in/matejkucharic/2. Majte perfektne spravené inzeráty a pravidelne si ich aktualizujte na realitných portáloch, tak aby boli vždy na očiach. Nikdy neviete, či Vám práve pekná inzercia neprinesie nový biznis.3. Pridajte zaujímavý príspevok o realitách alebo Vašu novú ponuku na Váš Facebook profil.4. Dohodnite si aspoň 2 stretnutia za účelom získania nových nehnuteľností do Vášho portfólia.5. Buďte v obraze, čo sa deje na trhu. Prečítajte si článok, blog o našom biznise. Prezrite si profily developerov, získajte prehlaď o aktuálnych projektoch.

6. Urobte niečo iné, napr. natočte si video-vizitku a pridajte si ju ako link do svojho e – mailového podpisu. Ako príklad si pozrite toto video: https://www.youtube.com/watch?v=jcUw1Xlqytk

7. Ak ste príliš zaneprázdnený staraním sa o svojich klientov a ich reality, dajte si 20 minút pauzu ☺. Získate novú energiu.

Aký je Váš zoznam úloh, ktoré robíte Vy pre Váš realitný biznis?

Hl. obrázok zdroj: hiscox.com

Koľko stojí môj byt
Získajte bezplatné profesionálne ohodnotenie Vašej nehnuteľnosti

Chcem zdarma cenovú analýzu

B.S.B.A. Matej Kucharič

Pôsobím v realitnom biznise od roku 2006. Začínal som ako realitný agent, v súčasnosti vediem tím MAGNUM Real. Rád prinášam a zavádzam novinky do portfólia našich realitných služieb. Som fanúšik a rekreačný hráč beach-volejbalu.

Diskusia

Pridaj komentár

Podobné články autora

Ako Predávať Nehnuteľnosti v Lete: 5 Užitočných Tipov

Prečítať článok

Oplatí sa investovať do nehnuteľnosti v prímorských lokalitách?

Prečítať článok