Na blog

10 skvelých výrokov nielen pre realitných maklérov.

Pri browsovaní po Pintereste (veľmi inšpiratívna sociálna sieť) som našiel zopár výrokov, ktoré stoja za to si prečítať. Múdrosť v nich nájdu nielen realiťáci, obchodníci, ale všetci čo majú radi motivačné a poučné výroky. Pôvodné texty sú v angličtine, a môj voľný preklad do slovenčiny.

1.   Všetko čo chcete, je na druhej strane strachu (Everything you want is on the other side of fear – zdroj Pinterest)

2.   Ak sa nebudeš prezentovať sám, nikto iný to za teba neurobí. Ver si, pretože nikto iný nebude tiež. ( If you don’t promote yourself, no one else will. Likewise, believe in your self, or no one else will either – Donald Trump)

3.   Pokiaľ budeš myslieť, môžeš myslieť aj vo veľkom (As long as you are going to be thinking anyway, think big – Donald Trump)

4.   Peniaze urobia tvoj život ľahším, ale neurobia ťa šťastným. (Money makes life easier, but it does not make you happy – Donald Trump )

5.   Kupuj pozemky, už ich nevyrábajú. (Buy land, the are not making it anymore – Mark Twain)

6.   Home staging nie je len možnosť, v dnešnej dobe je to nutnosť (Home staging is no longer optional in this real estate market, it is a must – Barbara Corcoran)

7.   Zoberie mesiace času nájsť zákazníka, možeš ho však stratiť za sekundy (It takes months to find a customer, seconds to lose one -zdroj Pinterest)

8.   Prestaň predávať, začni pomáhať. (Stop selling, start helping – Zig Ziglar)

9.   Hlúposť je keď máš Land Rover, a aj Land Crusier, ale stále si iba nájomca (Stupidity is, when you have a Land Rover + Land Crusier and still have a Land Lord – zdroj Pinterest)

10.  Domov nie je iba miesto, je to pocit. (Home is not just a place, it is a felling – zdroj Pinterest)

Hl. obrázok zdroj: pipelineroi.com

Koľko stojí môj byt
Získajte bezplatné profesionálne ohodnotenie Vašej nehnuteľnosti

Chcem zdarma cenovú analýzu

B.S.B.A. Matej Kucharič

Pôsobím v realitnom biznise od roku 2006. Začínal som ako realitný agent, v súčasnosti vediem tím MAGNUM Real. Rád prinášam a zavádzam novinky do portfólia našich realitných služieb. Som fanúšik a rekreačný hráč beach-volejbalu.

Diskusia

Pridaj komentár

Podobné články autora

Ako Predávať Nehnuteľnosti v Lete: 5 Užitočných Tipov

Prečítať článok

Oplatí sa investovať do nehnuteľnosti v prímorských lokalitách?

Prečítať článok