Na blog

Pre ktorú nehnuteľnosť je Home staging vhodný?

Pre každú!

Starší rodinný dom, byt v novostavbe v štandarde, alebo prerobený panelákový byt zo sedemdesiatych rokov. Náš domov, kde aktuálne bývame, alebo byt či dom kúpený ako investícia. Ak chcete predať svoju nehnuteľnosť rýchlejšie a za lepšiu cenu, Home staging je to pravé pre Vás.

A čo je Home staging? Je to profesionálna úprava interiéru Vašej nehnuteľnosti za účelom vyzdvihnúť jej prednosti a získať čo najlepšiu cenu pri predaji alebo prenájme. Ukáže pozitívne vlastnosti nehnuteľnosti a jej potenciál pre kvalitné a príjemné bývanie, vytvorí prvý dojem, ktorý si Vaši kupujúci zapamätajú a pomôže k rýchlejšiemu predaju alebo prenájmu nehnuteľnosti a za lepšiu cenu.

Určite Vám napadne: „A čo cena toho Home stagingu? Načo investovať do nehnuteľnosti, ktorú aj tak predávam?“ Napríklad najobľúbenejšia služba foto – staging nami overenej homestagingovej agentúry pripravsvojbyt.sk je 199 €, čo je v porovnaní s tým, čo dokáže, naozaj nízka suma. Každý predsa máme predstavu o cene, za ktorú chceme svoj byt/dom predať. Potrebujete teda mať zaujímavé fotografie, aby záujemcovia už pri prvom zhliadnutí Vášho inzerátu považovali požadovanú cenu za primeranú stavu nehnuteľnosti a vedeli si ju lepšie predstaviť. Nehľadajú predsa len miesto na bývanie, ale svoj domov. Vy môžete mať krásny zrekonštruovaný byt/dom, novo-zariadený, ale sami cítite, že tomu niečo chýba – šmrnc, teplo, energia…

Záujemcovia to cítia rovnako a vtedy často prichádza na rad zníženie ceny Vašej nehnuteľnosti. Či už o 1.000 €, 5.000 €, alebo dokonca viac. Zo skúsenosti našej realitnej kancelárie môžeme povedať, že sme byt prenajali po Home stagingu hneď na prvej obhliadke. Hoci predtým sme sa s uvedeným bytom dlho „trápili“. Rovnako byty, či domy, ktoré boli upravené touto službou, sme predali oveľa rýchlejšie v porovnaní s priemernou dobou predaja v našej realitnej kancelárii.

Vaša nehnuteľnosť na trhu je zaujímavá prvý týždeň a neskôr záujem klesá. Ak sa predaj / prenájom Vašej nehnuteľnosti vlečie a chcete to riešiť inak ako veľkou zľavou, jednoducho neváhajte a skúste niečo nové Home staging vytvorí vo vašom byte či dome pocit domova, ktorý predáva.

Koľko stojí môj byt
Získajte bezplatné profesionálne ohodnotenie Vašej nehnuteľnosti

Chcem zdarma cenovú analýzu

B.S.B.A. Tatiana Kucharičová

Už 13 rokov pre mňa reality nie sú práca, ale životný štýl. Viesť a zdokonaľovať MAGNUM Real mi robí radosť. Som mama a podnikateľka, práve preto rozumiem potrebám každého klienta.

Diskusia

Pridaj komentár

Podobné články autora

Ako si vybrať investičnú nehnuteľnosť na prenájom v Bratislave

Prečítať článok

Aké je to byť realitný maklér

Prečítať článok