Domov

Homestaging

button (2)

Homestaging – je profesionálna služba pre majiteľov nehnuteľností, ktorí chcú získať na realitnom trhu náskok.

Pridaná hodnota homestagignu spočíva vo vyššej atraktivite nehnuteľnosti pre záujemcov.

Dobre pripravené nehnuteľnosti po vstupe na realitný trh získavajú vyššiu predajnú cenu a významne sa skracuje čas do realizácie obchodu.

Prečo je homestaging úspešný?home staging

Dobrý homestager dokáže ukázať nehnuteľnosť v najlepšom svetle. Vyzdvihnúť dobré vlastnosti a charakteristiky a hlavne ukázať prípadným záujemcom potenciál nehnuteľnosti. Prechádza od predstáv priamo k vizualizácii.

Na realitnom trhu bytov a domov predávajú majitelia nehnuteľnosť, ale kupujúci si kupujú nový domov. Home staging tento rozdiel zájmov dokáže úspešne prepojiť. Priestor pretvára tak, aby odzrkadľoval životný štýl, ktorý ľudia chcú mať. Vďaka tomu sa dokážu s nehnuteľnosťou rýchlo stotožniť.

Je homestaging výhodný?

V momente, kedy sa nehnuteľnosť dostáva na realitný trh, stáva sa z nej objekt obchodu. Je samozrejmé, že do obchodných rozhodnutí vstupujú aj faktory nákladov.

Homestaging je investícia, ktorá sa oplatí
V skutočnosti je oveľa výhodnejšia ako pripraviť nehnuteľnosť na prezentáciu vo vlastnej réžii. Všetky potrebné doplnky a dekorácie si nemusíte kupovať. Nemusíte stráviť hodiny pri štúdiu moderného dizajnu, ani samotnými úpravami interiéru. Homestager pozná najlepšie metódy úpravy interiéru a má za sebou profesionálnu prax.

Napokon, profesionálna služba homestagera je lacnejšia ako prípadná zľava z pôvodnej ceny, ak bude nehnuteľnosť stáť na trhu.

VIAC INFO ►►►

button (2)